Sleva až 100 % za doporučení aplikace

Jak získat 100% slevu na prodloužení a rozšíření licence aplikace Doložky?

Získejte pro jinou organizaci slevu 20%, jako odměnu získáte dlouhodobou slevu 20%

Pokud jste s aplikací Doložky spokojeni, neváhejte ji doporučit jiné organizaci, ať má také snadnější život. Ušetříte peníze nejen jí, ale také i sami sobě.

Organizace, které doporučíte aplikaci, od nás získá slevu ve výši 20% na první objnednávku licencí a Vás odměníme dlouhodobou slevou ve výši 20 % na prodloužení nebo rozšíření počtu licencí za každou organizaci, které jste aplikaci doporučili a tato organizace má alespoň jednu licenci. Tato sleva bude navíc platná po celou dobu, kdy tato organizace bude mít alespoň jednu platnou licenci. A to může být třeba i napořád.


Jak získat 100% slevu?

Pokud jste s aplikací Doložky spokojeni a rádi byste jí doporučili jiné organizaci proveďte následující kroky:

  1. Navštivte stránku www.dolozky.cz/licence a zadejte své IČ.
  2. Na stránce přehledu Vaší organizace najdete slevový kód, který sdělte organizaci, které chcete Doložky doporučit.
  3. Organizace, které doporučíte Doložky, získá slevu ve výši 20 % na první objednávku licencí. V objednávce musí uvést Váš slevový kód.
  4. Vy získáte dlouhodobou odměnu ve výši 20 % na prodloužení nebo rozšíření počtu licencí za každou takovou organizaci a to po celou dobu, kdy tato organizace bude mít alespoň 1 platnou licenci.

Stačí tedy, když aplikaci doporučíte pěti organizacím a získáte od nás za odměnu slevu ve výši v součtu 100 % na prodloužení nebo rozšíření počtu licencí, a to do té doby, dokud budou mít tyto organizace platnou alespoň jednu licenci. Sleva nikdy nemůže překročit 100 %.