Více informací k programu Doložky

Na této stránce získáte informace o cenách za licence, využívaných print etiketách, manuál k aplikaci, výhodách aplikace a případných slevách.

Cena licence

Licenci na jeden rok a první počítač získáte za 1659 Kč.
Na každý další počítač získáte licenci za 169 Kč na rok.
Všechny uvedené ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH.

V případě servisních prací je účtovnáno 200 Kč za každou započatou půlhodinu práce.

Zakoupit licenci


Print etikety (štítky)

Aplikace Doložky využívá print etikety dvou velikostí.

Etikety pro tisk doložek (78x47mm)

Ověřovací doložky program tiskne na standardě dostupné štítky o rozměrech 78x47mm. Na jednom archu A4 je 12 etiket, jedno balení obsahuje 100 archů - čili 1200 ks štítků.

249 Kč *

* Cena je konečná, nejsem plátce DPH

Etikety pro tisk štítků do ověřovacích knih (133x44mm)

Do ověřovacích knih využíváme štítky o velikosti 133x44mm. Na jednom archu A4 je 6 štítků, jedno balení obsahuje 100 archů - čili 600 ks štítků.

359 Kč *

* Cena je konečná, nejsem plátce DPH

Ke každé objednávce zboží účtujeme 109 Kč za poštovné a balné.

Zakoupit štítky


Návod k programu

Zde si můžete stáhnout manuál k aktuální verzi 7.32.

Stáhnout manuál

Seznamte se s výhodami

Úspora času

Oproti klasickému ručnímu vyplňování ověřovacích razítek je tisk na etikety rychlejší - zejména při vícenásobném použití. V případě legalizace je možné doložku uložit, abyste nemuseli stále dokola vypisovat osobní údaje osob, které ověřují často. Po vytištění doložek vám aplikace nabídne možnost tisku informací na štítek, který jednoduše vlepíte do ověřovací knihy.


Ušetří vám peníze

Čas jsou peníze - to je jasné. K tomu si již nebudete muset kupovat ověřovací razítka. Pokud razítko máte, doporučujeme si jej samozřejmě ponechat pro případ výpadku elektrické energie nebo selhání techniky.


Ověření platnosti průkazu

Aplikace v případě legalizace automaticky ověřuje platnost dokladů vůči databázi neplatných dokladů MVČR. Vyzkoušejte si sami na serveru dolozky.cz


Čitelnost doložek

Tiskárna vám nevytiskne nečitelné písmo. Ušetříte nervy i svým občanům ve sporných momentech souvisejících s nečitelností textu na doložkách.


Úsporná velikost doložek

Razítka bývají veliká. Aplikace Doložky tiskne na štítky o velikosti 78 x 47mm.


Jednoduché ovládání

Aplikace je opravdu jednoduchá. Zvládne to úplně každý. Pokud si nebudete vědět rady, máte vždy k dispozici aktuální manuál k aplikaci.


Jste bez internetu? Vypadl server? Síť?

Nevadí. Doložky jsou desktopovou aplikací, která funguje vždy. Pozn.: V případě výpadku vnitřní sítě, musíte mít k dispozici USB tiskárnu. V příapadě výpadku internetu není k dispozici ověřování dokladů.